Rockoteca Online \m/
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ne-am mutat www.rockoteca.info
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Discutii cu si despre gothic

In jos 
+2
CheMicAL Rock
Johnny665
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
BdM
Member
Member
BdM


Berbec Numarul mesajelor : 92
Varsta : 29
Localizare : AlasKa..;x
Puncte : 101
Data de inscriere : 07/12/2009

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:54 pm

nici eu nu lam inceput..;D


de aq..Very Happy
Sus In jos
Johnny665
Member
Member
Johnny665


Balanta Numarul mesajelor : 33
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Puncte : 40
Data de inscriere : 30/01/2010

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:55 pm

Chemical am putea face o categorie gen...The X zone...sau ceva legat de passion.
Ps:goth girls fanatasies.....
Sus In jos
CheMicAL Rock
Administrator
Administrator
CheMicAL Rock


Numarul mesajelor : 888
Localizare : Fuck's-ville
Puncte : 999
Data de inscriere : 06/02/2009

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:57 pm

in categoria "muzica" alaturi de rock, punk, alternative sau in interiorul sub-forumului "goth" ?
Sus In jos
https://rockoteca.forumgratuit.ro
Johnny665
Member
Member
Johnny665


Balanta Numarul mesajelor : 33
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Puncte : 40
Data de inscriere : 30/01/2010

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:30 pm

O putem pune in ineteriorul la goth.
Cool avatar CheMical( i push my fingers into my....)
Sus In jos
hell girl
Member
Member
hell girl


Sagetator Numarul mesajelor : 9
Varsta : 30
Localizare : In My World
Puncte : 9
Data de inscriere : 03/02/2010

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Feb 03, 2010 8:20 pm

hi ^^
Pai in primul rand multumesc, am descoperit ceva trupe pe care recunosc, ca nu le stiam...
Cred ca trupa mea preferata de goth e Deathstars...chiar daca lumea spune ca am fi satanisti doar pentru ca ascultam genul asta de muzica, de fapt rock-ul in general, stiu ca sunt exagerari si nu reusesc din pacate, sa ii fac sa inteleaga oricat de mult m-as stradui.Nu stiu daca eu sunt problema pt ca nu ii pot face sa inteleaga sau ei pt ca nu vor sa priceapa...
Sus In jos
CheMicAL Rock
Administrator
Administrator
CheMicAL Rock


Numarul mesajelor : 888
Localizare : Fuck's-ville
Puncte : 999
Data de inscriere : 06/02/2009

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Feb 03, 2010 8:24 pm

nu e vina ta...
gandestete cui ai incercat tu sa explici Laughing si o sa realizezi imediat ca erau sanse de 1% sa inteleaga
Sus In jos
https://rockoteca.forumgratuit.ro
Johnny665
Member
Member
Johnny665


Balanta Numarul mesajelor : 33
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Puncte : 40
Data de inscriere : 30/01/2010

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Feb 03, 2010 9:03 pm

Buna Hell
Take it easy Neutral
Si nu,nu tu esti problema.
Problema e ignoranta altora si gradul lor de toleranta,ce e drept la noi survoleaza pe la 0,poate 0,50.
Si in plus fii sincera cu tine insuti si nu mai incerca sa tii cont de parerea altora.
E foarte bine ca genul asta de muzica se adreseaza tie,si nu ar trebui sa fie ceva de condamnat.
Si sincer am trecut prin lucruri asemanatoare,dar am trecut de mult cu vederea de probleme gen"satanisti',hey eu umblu pe strada si mi se vad tatuajele pe brate si primesc tot felul de priviri ciudate,si pe langa gothic metal ascult si death metal si black.
Dar gandeste-te ca poti lua lumea cu usorul daca chiar vrei sa-ti impui punctul de vedere,totul ar trebui sa vina gradat,si lumea nu o sa se schimbe peste noapte.
Gandeste-te la ceea ce vrei tu de fapt si nu cer vor altii si o sa fie bine.
Sper sa fie totul okay acum Smile
Sus In jos
hell girl
Member
Member
hell girl


Sagetator Numarul mesajelor : 9
Varsta : 30
Localizare : In My World
Puncte : 9
Data de inscriere : 03/02/2010

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 05, 2010 8:34 pm

multumesc, asta ma ajuta intr-adevar : oameni care ma inteleg si nu priviri rautacioase...pana la urma nu am facut nimic rau, cred...
Sus In jos
CheMicAL Rock
Administrator
Administrator
CheMicAL Rock


Numarul mesajelor : 888
Localizare : Fuck's-ville
Puncte : 999
Data de inscriere : 06/02/2009

Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 05, 2010 8:37 pm

crezi ?
fi sigura !
nu e tot muzica la urma urmei ? Suspect
Sus In jos
https://rockoteca.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu si despre gothic   Discutii cu si despre gothic - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii cu si despre gothic
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Sondaj despre forum
» Despre muzica HOUSE!
» Introducere despre muzica PUNK

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rockoteca Online \m/ :: Muzica :: Gothic-
Mergi direct la: